Уроки дистанційного навчання в 7 класі

 26 березня 2021 року

Барди. В.Висоцький "Пісня про друга"

09 квітня

Музика театру

І.Кальман-оперета "Принцеса цирку". Арія містера Ікс

16 квітня

Мюзикл

Е.Л.Веббер - мюзикл "Привид опери" переглянути фрагменти

23 квітня

Історія рок-опери

О.Рибников "Юнона і Авось" переглянути


2022 рік

15 квітня

Тема уроку: І.С.Бах. Брандербурзький концерт №3


06 травня

Музика з телеекрану

Б.Окуджава "Нам потрібна одна перемога"

Музика телеекрану  -  це композиторські твори, створені для кінофільмів, телесеріалів, мультфільмів, телепередач тощо, які супроводжують сюжет і є тлом головних сюжетний ліній.
Саундтрек - звукова доріжка. Музичне оформлення будь-якого матеріалу, наприклад, фільму, мультфільму або комп'ютерної гри.
Тапер -  у другій половині XIX - початку XX століття музикант, переважно піаніст, який супроводжував своїм виконанням танці на вечорах, балах, згодом -  німі фільми.

Музичні твори з телеекрану ми слухаємо щодня. Багато саундтреків, пісень та музичних номерів, які виникли в результаті синтезу кіномистецтва і музики, стають хітами й улюбленими мелодіями цілих поколінь. Але ж музика на  телеекрані існує не лише у фільмах. Без музичного супроводу не можна уявити  реклам тощо.
            Кіно і музика. Звукове кіно з’явилося через 30 років після винайдення кінематографу. В епоху німого кіно музику до фільму виконували тапери (піаністи у кінотеатрі), джазові та симфонічні оркестри, що супроводжували показ фільмів. Незважаючи на те, що першочергове значення у фільмі належить
зображенню, музика органічно доповнює сюжет і відіграє важливу роль у кінокартині. 
Музика кіно   величезний каталог мелодій, які продовжують жити роками. Ці музичні твори належать до різних стилів та напрямів музики, вони представляють різноманітні жанри і форми. Більшість творів написані композиторами для конкретної стрічки або мультфільму. Музику до кінофільмів створює композитор, а звукове оформлення  -  звукорежисер. До видатних композиторів, які писали шедеври академічної музики та водночас працювали як автори музики кіно, належать Б. Лятошинський («Кармелюк», «Визволення», «Григорій Сковорода»), М. Скорик («Тіні забутих предків», «Як козаки куліш варили», «гуси-лебеді летять»,«Лис Микита» та інші), Д.Шостакович («Молода гвардія»,«Катерина Ізмайлова», «Король Лір» тощо) та багато інших. 

13 травня

І.Цілик "Повертайся живим" 

Немає коментарів:

Дописати коментар